Kieszenie na narzędzia

Wszelkie prace dekarskie czy też inne prace wykonywane na wysokościach związane są z koniecznością korzystania z kilku różnych narzędzi. Wygoda i ergonomia wymagają, aby mieć je zawsze blisko, a bezpieczeństwo – aby nie zajmować nimi dłoni przez cały czas.

kieszeń na narzędziaW takich sytuacjach bardzo dobrym rozwiązaniem są kieszenie na narzędzia marki Stanley. Sprawdzą się one także podczas prac plenerowych. Brak profesjonalnego ekwipunku na podręczne narzędzia na placu budowy czy w ogrodzie może oznaczać ryzyko ich zgubienia (zwłaszcza w przypadku drobnych gwoździ czy wkrętaków), bądź konieczność wielokrotnego odrywania się od pracy w celu przyniesienia sprzętu potrzebnego w danej chwili.

Kieszenie na narzędzia Stanley z linii FatMax XL to nowe produkty dla profesjonalistów, wykonane z wysokiej jakości skóry. Przymocowane do paska spodni zapewniają natychmiastowy, wygodny dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi. Dzięki sztywnej konstrukcji, wzmacnianej dodatkowo metalowymi nitami i podwójnymi szwami, są trwałe i odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Miękkie podbicie kieszeni zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo pracy, chroniąc pracownika przed otarciami.

Nowe kieszenie Stanley’a wyróżnia duża ilość przedziałów narzędziowych, w tym dodatkowe głębokie przedziały na długie narzędzia. W zależności od charakteru wykonywanych przez użytkownika prac, wyposażono je m.in. w zawieszki na młotki lub specjalne kieszenie na wkrętaki. W ofercie firmy Stanley dostępne są obecnie cztery rodzaje kieszeni narzędziowych FatMax XL: pojedyncza, podwójna, pojedyncza długa oraz podwójna długa.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Stanley

Polecamy Ci również

Zobacz także