i3 iwygrywasz. Promocja illbruck

Znany system montażu i uszczelniania okien i3 oferowany przez firmę illbruck to nie tylko skuteczne rozwiązanie techniczne, ale też możliwość zdobycia cennych nagród. Montażystów okien i punkty montażowe zapraszamy do udziału w specjalnym Programie Promocyjnym "i3 iwygrywasz"

Od  1 października do 31 maja 2006 montażyści okien, którzy zastosują system i3 mają szansę zdobycia cennych nagród. Wystarczy zgłosić swój udział w Programie Promocyjnym zorganizowanym pod hasłem - "i3 i wygrywasz".

Zasady udziału w Programie są proste. Nagrody trafią do  firm, które w okresie obowiązywania promocji kupią określone ilości produktów składających się na system "i3". Wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową w dowolnym momencie trwania Programu. Na aktywnych uczestników czekają atrakcyjne wycieczki,  wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD (w tym telewizory LCD i aparaty cyfrowe) oraz bony towarowe. Zamiast nagrody rzeczowej można wybrać produkty illbruck o wartości zależnej od wypracowanego obrotu.

System "i3" to kompletne rozwiązanie, które zapewnia trwałe i skuteczne uszczelnianie okien w miejscu połączenia z murem. System jest jedyną  alternatywą dla stosowanych na masową skalę metod uszczelniania opartych wyłącznie na  pianie poliuretanowej, która po upływie kilku lat od montażu przestaje spełniać swoje zadanie. System "i3" spełnia normy nie tylko polskie, ale i europejskie. Składa się z ośmiu składników. Ich kombinacja (uszczelnienie zewnętrzne + środkowe + wewnętrzne) zapewnia paroprzepuszczalność od strony zewnętrznej i paroszczelność od strony wewnętrznej.


piana poliuretanowa  folia paroprzepuszczalna  folia paroszczelna  taśma illmod

Z punktu widzenia firmy illbruck niezwykle istotne jest "podejście systemowe", dlatego promocją objęte są wyłącznie pakiety (zestawy) tworzące system "i3".

Pakiet 1
Taśma uszczelniająca illmod.
Folia okienna paroprzepuszczalna E
Folia okienna paroszczelna I
Piana poliuretanowa 1 KP 750 ml (niskoprężna)

Pakiet 2
Taśma uszczelniająca illmod – 150 mb
Folia paroszczelna I – 150 mb 
Piana Poliuretanowa 1 KP 750 ml (niskoprężna) – 12 sztuk - karton

Pakiet 3
Taśma paroprzepuszczalna E – 150 mb
Folia paroszczelna I – 150 mb
Piana Poliuretanowa 1 KP 750 ml (niskoprężna) – 12 sztuk – karton

Czas trwania programu: od 1 października 2005 do 31 maja 2006.
Termin ogłoszenia wyników: 15 czerwca 2006 na naszej stronie.

dodatkowe informacje: redakcja@e-izolacje.pl

regulamin Programu Promocyjnego
karta zgłoszeniowa

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: illbruck

Polecamy Ci również

Zobacz także