Forum budowlane

O projektowaniu, budowie, nowoczesnych produktach i technologiach oraz o środkach z Unii Europejskiej na inwestycje budowlane, po raz kolejny rozmawiali w Warszawie w dniu 26 sierpnia 2004 specjaliści branżowi zaproszeni na Forum Budowlane.

Forum budowlane - zdjęcie 1Forum budowlane, nad którym objęliśmy patronat, to ogólnopolskie Spotkanie Branży Budowlanej, Instalacyjnej i Wykończeniowej z Przedstawicielami Sektora Projektowego, Inwestorskiego i Wykonawczego. Organizatorem tego przedsięwzięcia była firma PROXIMUS Spotkania Biznesowe. W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 180 uczestników. Swoje produkty zaprezentowało 20 wystawców, wygłoszono wiele referatów, odbyło się 10 prezentacji produktów i technologii.

spotkanie branży budowlanejPodczas forum spotkali się przedstawiciele grup zawodowych zainteresowanych nawiązaniem wzajemnych kontaktów handlowych, kooperacyjnych, znalezieniem partnerów biznesowych jak również wymianą doświadczeń i informacji na tematy związane z branżą.
Głównym celem było jak najszersze zaprezentowanie możliwości dokonania prawidłowego doboru właściwych rozwiązań i materiałów dla optymalnego przygotowania inwestycji pod względem technicznym i ekonomicznym jak również ułatwienie bezpośrednich kontaktów na linii producent - projektant - inwestor - wykonawca. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą firm i odbyć bezpłatnie szkolenie z zakresu zastosowania produktów w projektach i wykonawstwie.
Seminaria odbywające się podczas Forum skierowane były nie tylko do specjalistów, ale również do bezpośrednich odbiorców prezentowanych systemów i technologii - inwestorów, zarządców nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych. W wystąpieniach specjalistów często pojawiała się problematyka negatywnych skutków nieprawidłowych i często nieprzemyślanych decyzji, które poważnie mogą zaciążyć nad bezpieczeństwem inwestycji, niemożności uzyskania zakładanych parametrów, a co za tym idzie późniejszych wysokich kosztów eksploatacji.

stoiska firmoweUzupełnieniem seminarium były stoiska firmowe, przy których prowadzono indywidualne rozmowy, a uczestnicy seminarium mogli uzyskać dodatkowe informacje oraz materiały w postaci katalogów i  próbek produktów.
Wśród wystawców znalazły się m.in. firmy: Izotechnika, Webac, Budomex, Lindab, Aqva-System, Budmat, Sopro Polska, Eurotherm Polska.
Wśród zaproszonych gości żywo zainteresowanych tematyką konferencji znaleźli się m.in.: dystrybutorzy materiałów budowlanych, architekci z Polski i ze Szwecji, projektanci, przedstawiciele TBS-ów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, deweloperzy, konserwatorzy zabytków i obiektów sakralnych, firmy wykonawcze i  remontowo-budowlane, studenci architektury i kierunków technicznych, inspektorzy nadzoru budowlanego,  rzeczoznawcy, hurtownicy i składy budowlane, pracownicy wyższych uczelni technicznych, przedstawiciele działów inwestycyjnych obiektów użyteczności publicznej i przemysłowej oraz projektanci instalacji, instalatorzy i montażyści.
Forum zakończone zostało tradycyjnym bankietem, na którym wręczono nagrodę ufundowana przez Organizatora konferencji.

Najbliższe planowane konferencje: Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Białystok.
Szczegóły pod numerem tel. (22) 678 62 79, 497 54 71, e-mail: proximus.spotkania@poczta.fm

 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Proximus Spotkania Biznesowe

Polecamy Ci również

Zobacz także