Folia izolacyjna Hydrobest

folia izolacyjna w płynieFolię izolacyjną hydrobest natryskuje się na gorąco pod bardzo wysokim ciśnieniem. W ten sposób uzyskuje się jednorodną powłokę ochronną bez łączeń, stanowiącą bardzo skuteczną hydro- i chemoizolację.

Hydrobest to produkt nowy, ale został już wielokrotnie sprawdzony w praktyce. Hydrobestem uszczelniono zbiorniki, tarasy, posadzki, parkingi, dachy i dachy odwrócone w wielu firmach i miastach Polski. Zaskakująca jest szybkość wykonania prac. W ciągu dnia można bowiem pokryć natryskiem powierzchnię do 1 tys. m². Technologia zebrała też pochlebne opinie naukowców i specjalistów z branży budowlanej. Kilka miesięcy temu Hydrobest wyróżniony został wielką nagrodą prezydenta katowickiej Izby Budownictwa.

zastosowanie folii izolacyjnej w płyniePłynna postać Hydrobestu pozwala na wypełnienie wszelkich pęknięć i uszczelnienie każdej powierzchni. Także powierzchni pionowych i sufitowych, bo czas zastygania trwa od kilku do kilkunastu sekund. Materiał zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -50 do +120ºC. Jest trudno zapalny, odporny na chemikalia i rozpuszczalniki, wytrzymały na ścieranie i rozciąganie (do 30 MPa) oraz wydłużanie (do 1200%), może być paroprzepuszczalny. Istotną zaletą hydrobestu jest to, że można modyfikować jego parametry techniczne.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Termopian

Polecamy Ci również

Zobacz także