ExpoBud Katowice

ExpoBud Katowice

Targi budownictwa i nieruchomości expoBud Katowice 2008 w tym roku poświęcone będą przede wszystkim budownictwu mieszkaniowemu oraz wykańczaniu i wyposażaniu wnętrz.ExpoBud Katowice - zdjęcie 1

Targi expoBud w katowickim Spodku odwiedzą jak zawsze tysiące mieszkańców regionu śląskiego. To głównie dla nich organizujemy te targi. Zwiedzający to ludzie poszukujący nowych inspiracji urządzenia mieszkania, to inwestorzy budujący własne domy zainteresowani ciekawymi rozwiązaniami w budownictwie, a także osoby zainteresowane budownictwem mieszkaniowym z ciekawością przeglądający oferty deweloperów i agencji nieruchomości.

Pierwszy dzień targów to jak zwykle dzień branżowy. W tym dniu targi odwiedzą specjaliści i fachowcy z branży budowlanej i wykończeniowej. To czas na nawiązanie intratnych kontaktów biznesowych, poznanie nowinek technicznych, znalezienie lokalnych przedstawicieli handlowych czy też wymianę doświadczeń.

Na Targach expoBud Katowice zobaczymy w tym roku firmy z branż takich jak: stolarka otworowa, materiały wykończeniowe, materiały budowlane, podłogi, ogrody i wiele innych. Swoją ofertę zaprezentują deweloperzy oraz banki i firmy ubezpieczeniowe.
Honorowy patronat nad targami expoBud Katowice objął Prezydent Miasta Katowice Piotr Uszok. Zapraszamy serdecznie.

  • Termin: 30.05-01.06 2008
  • Godziny otwarcia: 10 – 17
  • Miejsce: Katowice, Spodek

 

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Centrum Targowe Expo Katowice

Polecamy Ci również

Zobacz także