Europejska Aprobata Techniczna dla Dryvit Drysulation

Dryvit Systems otrzymał Europejską Aprobatę Techniczną dla systemu ocieplenia ścian zewnętrznych na styropianie Dryvit Drysulation. Certyfikat ten otrzymują wyroby budowlane, które pozytywnie przejdą testy związane z oceną trwałości i funkcjonalności, wykonywane zgodnie z wymogami ETAG (European Technical Approvals Guideline).

system dociepleń

Europejska  Aprobata Techniczna dla Dryvit Drysulation, potwierdza prawidłowe funkcjonowanie tego układu termoizolacyjnego jako kompletnego systemu ociepleń. Aprobatę przyznał Instytut Techniki Budowlanej.
System ocieplenia Dryvit Drysulation składa się z płyt styropianowych, warstwy bazowej z siatką zbrojącą oraz niepalnego tynku mineralnego o różnorodnych fakturach, pomalowanego farbą elewacyjną (akrylową, silikonową lub silikatową). System – oparty na składnikach mineralnych – jest przyjazny dla środowiska. Wyróżnia się odpornością na rozwój mikroorganizmów, na działanie promieniowania UV oraz niekorzystne oddziaływanie środowiska. Jest mało podatny na zabrudzenia i pęknięcia. Dryvit Drysulation może być instalowany zarówno na budynkach istniejących, jak i budowanych, na płytach styropianowych do grubości 20 cm.

 

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Dryvit Systems

Polecamy Ci również

Zobacz także