Druga edycja programu CEKOLschool

12 marca br. rozpoczęła się druga edycja internetowego programu szkoleniowego CEKOLschool. W pierwszej lekcji on-line wzięło udział ponad 40 szkół z całej Polski.

W trakcie pierwszego spotkania omówione zostały właściwości spoiw wykorzystywanych w produkcji materiałów chemii budowlanej. Dodatkowo przedstawiono wybrane produkty marki CEKOL oraz nową szatę graficzną opakowań. Następnie odbyła się część praktyczna, w trakcie której przedstawiono słuchaczom możliwości, jakie daje praca z gładzią CEKOL C-45, gotową masą CEKOL A-45 finisz oraz powłoką dekoracyjną CEKOL MOZAIKA. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób otrzymuje się ściany gładkie oraz jak stwarzać dowolne faktury.|

program szkoleniowy„Kształtowanie świadomości wykonawców pracujących z produktami marki CEKOL to jeden z naszych głównych priorytetów - mówi Kamil Wiśniewski, specjalista ds. kontroli jakości produktów marki CEKOL. - Już od wielu lat prowadzimy mnóstwo szkoleń na terenie całej Polski. Uczniowie budowlanych szkół średnich są przyszłymi wykonawcami, dlatego naszym zdaniem ich również nie można pomijać, bo zawsze lepiej się uczyć, niż później po sobie poprawiać. Internet daje nam niesamowite możliwości, również w kwestii szkoleń, dlaczego więc tego nie wykorzystać? Dzięki temu szkolenie, które odbywa się na żywo w siedzibie naszej firmy, może być odbierane jednocześnie w wielu miejscach w kraju. Dodatkowym atutem jest fakt, że uczniowie mogą aktywnie uczestniczyć w tych lekcjach – jeśli mają jakiekolwiek pytania, mogą zadawać je na czacie, a my natychmiast na nie odpowiadamy.”

Lekcja z 12 marca to pierwsza z 8, które odbędą się w ciągu najbliższych 3 miesięcy.

Terminy kolejnych spotkań

  • Przygotowanie podłoża przed malowaniem, tynkowaniem, kładzeniem glazury – czwartek, 26 marca br., godz. 10.00.
  • Tynki gipsowe czy tynki cementowe – gdzie i kiedy je wykorzystać? – wtorek, 7 kwietnia br., godz. 10.00.
  • Tynkowanie maszynowe przy wykorzystaniu tynków cementowych – czwartek, 23 kwietnia br., godz. 10.00.
  • Tynkowanie maszynowe przy wykorzystaniu tynków gipsowych – czwartek, 7 maja br., godz. 10.00.
  • Cementowe zaprawy klejące i ich wykorzystanie – czwartek, 21 maja br., godz. 10.00.
  • Podkłady posadzkowe i wylewki samopoziomujące – 4 czerwca br., godz. 10.00.

Program CEKOLschool to przedsięwzięcie organizowane przez firmę CEDAT z Gdańska, producenta profesjonalnej chemii budowlanej marki CEKOL oraz firmę TransmisjeOnline.pl. To już druga edycja. W pierwszej wzięło udział około 20 szkół. Obecnie jest ich ponad dwa razy więcej. Taka frekwencja oraz bardzo pozytywne opinie zarówno uczniów, jak i nauczycieli potwierdzają jak atrakcyjne może być przekazywanie wiedzy przez Internet.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Cedat

Polecamy Ci również

Zobacz także