Drewniane okna energooszczędne

W dniach od 27 lutego do 1 marca br. w Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się Targi Budowlane Silesia Building Expo SIBEX 2009. Targi miały na celu zaprezentowanie producentów i sprzedawców nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budownictwie.

nagroda Złoty KaskW targach uczestniczyło ponad 150 wystawców z różnych rejonów Polski oraz z Litwy i Czech. Przedstawiono zwiedzającym najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne związane z budownictwem, przede wszystkim mieszkaniowym.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się przedpremierowy pokaz nowych, energooszczędnych okien drewnianych firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. Linie STYLE68, THERMO80, ELITE92 trafiły do sprzedaży 2 marca, dzień po zakończeniu targów. Wspaniałym rozpoczęciem kariery tych energooszczędnych okien było uzyskanie na targach EXPOSILESIA nagrody „Złoty Kask”.

Organizatorem konkursu o nagrodę Złoty Kask, Srebrny Kask oraz Brązowy Kask jest Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa w Warszawie. Produkty brane pod uwagę w konkursie odznaczały się szczególnymi walorami w zakresie:

  • nowoczesności rozwiązań konstrukcyjnych i/lub technologicznych, 
  • parametrów technologicznych, konstrukcyjnych i użytkowych,
  • jakości i precyzji wykonania,
  • funkcjonalności, użytkowości oraz cech ergonomicznych i bezpieczeństwa pracy,
  • dostępności wyrobu na krajowym rynku budowlanym,
  • parametrów ekonomicznych użytkowania.

drewniane okna energooszczędne„Konkurencja była duża, więc tym bardziej ogromnie cieszy nas pierwsza nagroda - Złoty Kask, za innowacje jakie Sokółka wprowadziła w budowie nowych linii okien drewnianych” - komentuje Maciej Mazgaj, przedstawiciel Salonu Firmowego Sokółki w Katowicach.

Więcej informacji o nowych oknach znajdą Państwo na stronie producenta: www.sokolkasa.pl.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A

Polecamy Ci również

Zobacz także