Cekol ponownie Budowlaną Marką Roku

Ranking Budowlana Marka Roku 2008, organizowany przez ASM Centrum Badań Analiz, po raz kolejny nie pozostawia wątpliwości, że marka CEKOL cieszy się niesłabnącym zaufaniem. Firma ponownie została liderem w kategorii produkty gipsowe do wyrównywania ścian.

Budowlana Marka Roku 2008

Wyniki opisywanego Rankingu zostały oficjalnie ogłoszone podczas tegorocznych targów Budma. Wielka Gala wręczenia nagród odbyła się 22 stycznia bieżącego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ranking obejmował 19 kategorii tematycznych. Wyniki ustalono w oparciu o badania ankietowe. Na pytania przyporządkowane każdej z kategorii odpowiedziało 350 respondentów. Marka CEKOL została uznana za przodującą w jednej z nich. Okazuje się, że wśród produktów gipsowych do wyrównywania ścian wykonawcy wciąż najczęściej wybierają właśnie CEKOL.

- Niesłabnące zaufanie wśród wykonawców jest dla nas niezmiernie ważne z dwóch powodów – mówi Anna Gutek, dyrektor kontroli jakości produktów marki CEKOL. Przede wszystkim to bezdyskusyjny powód do dumy – w końcu po raz kolejny docenia się nas za brak kompromisów i konsekwencję w kwestiach wysokiej jakości naszych produktów. Nie można jednak zapominać o tym, że o tak wysoką pozycję należy nieustannie dbać, co oczywiście robimy. Produkty marki CEKOL zawsze będą charakteryzować się z wysoką jakością.

Budowlana Marka Roku jest rankingiem organizowanym już od 5 lat. Realizacją przedsięwzięcia zajmuje się ASM Centrum Badań i Analiz, mające swoją siedzibę w Kutnie. Badanie ma na celu ujawnienie najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów reprezentujących poszczególne sektory branży budowlanej. Ranking jest przeprowadzany wśród wykonawców, ponieważ to oni mają największą styczność z produktami tego typu. Obok Budowlanej Marki Roku, rozdano również nagrody dla Najlepszych Dystrybutorów Materiałów Budowlanych.

 

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Cekol

Polecamy Ci również

Zobacz także