Caparol Color House w Sopocie

Caparol Color House w Sopocie

Od lipca 2009 roku działa w Sopocie przy Al. Niepodległości 702 Color House. To nie tylko kolejny w Polsce salon sprzedaży farb marki Caparol, to również miejsce, gdzie klienci uzyskają fachową poradę w sprawie doboru odpowiedniego rodzaju farby.

Caparol Color HousePrzystępując do remontu czy też wykańczania nowego domu stajemy zwykle przed dylematem dotyczącym wyboru farb. Jaki rodzaj wybrać – dyspersyjne, silikatowe, silikonowe, lateksowe czy wapienne? Oferta rynkowa jest bardzo bogata i aby podjąć decyzję, trzeba albo gruntownie zbadać temat przedzierając się przez stosy pism wnętrzarsko-budowlanych, albo szukać naprawdę fachowej porady. Sprzedawcy w sklepach z artykułami budowlanymi nie zawsze potrafią odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania, wskazać plusy i minusy zastosowania farb o różnym składzie i właściwościach.

salon farbColor House w Sopocie

kolory farbfarby

Miejscem, gdzie można i kupić farby, i uzyskać rzetelną pomoc jest właśnie Caparol Color House. Pracownicy salonu doradzą klientom, jaki rodzaj farby wybrać w zależności od oczekiwań i skontaktują z autoryzowanymi ekipami malarskimi. Architekci wnętrz podpowiedzą, jak łączyć barwy i stosować dekoracyjne efekty na ścianach. Na miejscu znajduje się sklep i stacja barwienia kolorów, więc po uzyskaniu wszystkich porad, można dokonać zakupu.

Color House w Sopocie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18.00 i w soboty 9.00-14.00.

Patronem przedsięwzięcia jest sopocka firma CANCON Ecohouse.

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Caparol

Polecamy Ci również

Zobacz także