BudShow - tradycja i nowoczesność

BudShow - tradycja i nowoczesność

Jedną z atrakcji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2008 (22-25 stycznia, Poznań) był BudShow organizowany wspólnie z agencją komunikacji marketingowej Ardo-Studio. Czwarta już edycja tego projektu - domu pokazowego, odbyła się pod hasłem "Tradycja i Nowoczesność".

BudShow 2008

Odwiedzający targi BUDMA, w pawilonie 3A Targów Poznańskich, mieli możliwość przyjrzeć się z bliska detalom wykonawczym oraz rozwiązaniom estetycznym modelowego domu jednorodzinnego budowanego (według projektu biura MTM Styl) z materiałów dostarczonych przez liderów rynku budowlanego.

Widowiskowa forma prezentacji BudShow cieszyła się uznaniem osób zainteresowanych poprawnym wykonaniem prac budowlanych oraz właściwym doborem technologii podczas budowy domu jednorodzinnego. Wyjątkową atrakcją przestrzeni pokazowej była możliwość zaobserwowania, jak przy zastosowaniu różnych materiałów wykończenia elewacji zmienia się wizualny odbiór bryły budynku. Dom modelowy powstał w oparciu o dwa projekty: Magnolia 1 i Magnolia 2 łącząc w sobie estetykę tradycyjnego domu polskiego z nowoczesną, minimalistyczną formą.

dom modelowy - projektprojekt domu modelowego

Dom modelowy został zaprezentowany w dwóch obszarach. DOM W BUDOWIE - jako pierwszy etap, to pokazy prawidłowego zastosowania materiałów budowlanych uzupełnione o prezentacje produktów, z możliwością "podpatrzenia" połączeń różnych technologii na celowo niewykończonych i odkrytych fragmentach budynku. DOM WYKOŃCZONY - to drugi obszar, pokazujący techniczne i estetyczne rozwiązania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MTP

Polecamy Ci również

Zobacz także