Budownictwo niskoenergetyczne - konferencja

Celem konferencji jest rozpowszechnianie informacji na temat podstawowych zagadnień dotyczących budownictwa niskoenergetycznego oraz dostępnych technik i technologii.

budownictwo niskoenergetyczne - konferencja

Dzięki skutecznym rozwiązaniom zyskujemy nie tylko my, ale również środowisko, dlatego energochłonność budynku staje się ważną informacją niezbędną przy podejmowaniu decyzji o zakupie domu lub mieszkania.
O tym, czy budynek jest efektywny energetycznie w dużej mierze decyduje zaprojektowanie i wykonanie go zgodnie z zasadami energooszczędności. Jednak jakie są podstawowe założenia budownictwa niskoenergetycznego? Czym jest charakterystyka termiczna budynków oraz jaki wpływ na klasy energetyczne ma technika instalacyjna? Jakie rozwiązania stosowane w budownictwie energooszczędnym poprawiają efektywność energetyczną budynków? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą znakomici eksperci – teoretycy i praktycy z dziedziny budownictwa niskoenergetycznego.

Spotkanie to jest również doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmów ze środowiskiem architektów, projektantów, instalatorów, deweloperów oraz do wymiany kontaktów z producentami materiałów i dostawcami nowych rozwiązań technologicznych.

Sponsorem generalnym konferencji, która odbędzie się 30 września w Poznaniu jest firma REHAU.

Zobacz program konferencji

Więcej informacji:
Beata Hryc-Jusik
Tel. 061 655 81 23
b.jusik@abrys.pl
www.abrys.pl

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: abrys.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także