Budma 2008 - fotorelacja

W dniach 22-25 stycznia 2008 roku w Poznaniu odbyły się targi BUDMA i BUMASZ, które od lat są najważniejszym wydarzeniem branży budowlanej w Polsce i w tej części Europy, a także wizytówką i dumą Poznania. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla zwiedzających.

Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 1W pierwszym dniu targi BUDMA i BUMASZ odwiedziło niemal 12000 gości z kraju i zagranicy. Oprócz frekwencji dopisała także pogoda - było słonecznie i bez opadów.

Według deklaracji organizatorów, targi BUDMA i BUMASZ były w tym roku roku rekordowe. Świadczy o tym liczba około 1600 wystawców, którzy na blisko 45 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej Targów Poznańskich zaprezentowali swoją ofertę, a w tym ponad 150 nowości produktowych. Przez cztery dni targowe odbył się szereg bardzo ciekawych seminariów i pokazów. Jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznych targów BUDMA 2008 była z pewnością „Akcja-Kreacja. Projektowanie na żywo", gdzie można było zobaczyć jak powstaje gotowy projekt architektoniczny. 
Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 2 Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 3
Po raz kolejny inspiracją dla budujących własny dom był BudShow. Sercem BudShow był wybudowany w pawilonie dom pokazowy. Widowiskowa forma tej prezentacji jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem osób, którym zależy na poprawnym wykonaniu prac budowlanych oraz na właściwym doborze technologii podczas budowy domu jednorodzinnego.
Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 4 Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 5
Na miejscu można było zapoznać się z zastosowaniem różnych technologii na celowo niewykończonych i odkrytych fragmentach budynku. "Akcja - Kreacja" oraz BudShow to tylko dwa z bardzo licznych i bardzo ciekawych wydarzeń, jakie dla zwiedzających przygotowali organizatorzy.
Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 6 Budma 2008 - fotorelacja - zdjęcie 7

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Zdjęcia: Przemysław Kalicki

Polecamy Ci również

Zobacz także