Budma 2005

Budma 2005 - plan stoiskBUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa są ważną pozycją w kalendarzu wydarzeń budowlanych Europy Środkowo-Wschodniej. Kierowane są do przedsiębiorstw budowlanych i do wszystkich, chcących skorzystać z oferty tych firm.

Tegoroczna BUDMA odbyła się w dniach 25-28 stycznia. Udział w targach wzięło ponad 1000 firm z 26 krajów. Swoje ekspozycje miały zarówno światowe koncerny jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. Ofertę jaką przedstawiły na targach warto poznać, bowiem wystawcy zaprezentowali wiele rynkowych nowości. Tematyka targów objęła materiały budowlane i izolacyjne, chemię budowlaną, nawierzchnie, posadzki i podłogi, dachy, wyroby metalowe i elementy mocujące, narzędzia budowlane, szkło, profile, okna, drzwi oraz okucia, bramy i ogrodzenia, schody i windy, a także płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek. Targi to świetna okazja do prezentacji w jednym miejscu i czasie wielu rynkowych nowości. To forum nawiązania kontaktów, spotkania się z dotychczasowymi oraz przyszłymi klientami, podsumowania współpracy. Umożliwiają również wymianę doświadczeń i dostęp do najświeższych, ważnych dla branży budowlanej informacji. W tym roku ułatwiła to ''Wyspa Nowości''- specjalna ekspozycja, która w jednym miejscu zgromadziła targowe premiery dając możliwość ich przeglądu. 

Budma 2005stoisko targowe

Po raz pierwszy w historii polskiego wystawiennictwa wystawcy i zwiedzający byli świadkami budowy jednorodzinnego domu modelowego na żywo. BudShow to przedsięwzięcie obejmujące budowę domu w jednej z hal targowych. Dzięki niemu zwiedzający mieli możliwość zapoznania się z produktami i technologiami na etapie wykonawstwa. 

targi Budma 2005ściana trójwarstwowa

Patronat nad targami sprawował minister infrastruktury, Krzysztof Opawski i prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Andrzej Arendarski. BUDMA 2005 to blisko tysiąc wystawców z 22 krajów (zarówno pod względem liczby wystawiających się firm, jak i powierzchni ekspozycji, BUDMA 2005 porównywalna jest z targami sprzed roku). To zarówno światowe koncerny, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. To oferta, którą z pewnością warto było poznać, bowiem wystawcy zaprezentowali wiele rynkowych nowości.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także