Bud-Gryf po raz osiemnasty

Bud-Gryf po raz osiemnasty

Międzynarodowe Targi Szczecińskie są największym organizatorem imprez targowych w północno-zachodniej części kraju. Podobnie, jak w innych ośrodkach targowych, również i tu zaobserwować można wzrost zainteresowania przedsiębiorstw i instytucji udziałem w imprezach targowych. W tym roku targom BUD-GRYF po raz pierwszy towarzyszyć będą Targi Dużych Inwestycji TDI.

Bud-Gryf po raz osiemnasty - zdjęcie 1

Szczeciński ośrodek targowy bez trudu zapełnia swoje obiekty. Wiosną, podczas organizowanych Targów Budowlanych BUD-GRYF, Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA, Targów PREWENCJA oraz Targów TDI, powierzchnie hal zostaną powiększone o wielki pawilon namiotowy. Pozwoli to sprostać oczekiwaniom wystawców i zwiedzających nastawionych na bogatą i urozmaiconą ofertę wystawienniczą.
Dlatego też, już dziś radzimy skierować swoją uwagę w stronę Międzynarodowych Targów Szczecińskich i wiosenny cykl imprez targowych. Szczególnie polecamy 18. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF, które corocznie gromadzą ponad 200 wystawców z całego kraju i z zagranicy, kilkanaście tysięcy odwiedzających, szereg seminariów, prezentacji i warsztatów. Wystawcy przedstawią swoją ofertę, nowości branżowe i ciekawostki, m.in. materiały budowlane, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, narzędzia i maszyny budowlane, systemy i urządzenia grzewcze.

XVIII Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF to także doskonała okazja do: 

  • zaprezentowania nowej oferty rynkowej,
  • spotkań biznesowych,
  • konfrontacji wiedzy i doświadczenia w aktualnych dla branży zagadnieniach,
  • bezpośredniego kontaktu z inwestorem.

W tym roku do kalendarza targowego organizatorzy dodali nową pozycję – TDI Targi Dużych Inwestycji. Celem imprezy, organizowanej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego oraz Urzędem Miasta Szczecin, jest promowanie terenów inwestycyjnych pod duże przedsięwzięcia (budownictwo przemysłowe, turystyczno-rekreacyjne, sportowe, specjalistyczne). Zaproszeni inwestorzy będą mogli zapoznać się z ofertą gruntów należących do gmin, powiatów, parków technologicznych, stref ekonomicznych, a także prywatnych właścicieli. 

W programie targów znajdą się szkolenia przygotowane przez Zachodniopomorskie Centrum Obsługi Inwestora oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych:

  • "Skuteczność pozyskiwania bezpośrednich inwestycji zagranicznych przez jednostki samorządu  terytorialnego",
  • "Techniki i metody przygotowania ofert inwestycyjnych i materiałów promocyjnych".

Targi odbędą się 13-15 marca 2009 r.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MTS

Polecamy Ci również

Zobacz także