Bezpieczne okna - konkurs

Konkurs pod hasłem „Zostań przyjacielem rodziny” organizuje w ramach programu Sell-out, Sprzedaż okien dla zaawansowanych, firma Roto Frank Okucia Budowlane.

sprzedaż okna

Konkurs skierowany jest do sprzedawców okien z okuciami Roto, a jego celem jest wyłonienie sprzedawców, oferujących okna dopasowane do funkcji pomieszczeń, tytułowych przyjaciół rodziny, oraz uwzględniających potrzeby wszystkich mieszkańców domu.
Zadaniem uczestników konkursu jest sprzedaż bezpiecznych okien do pokoju dziecka (wyposażonych w okucie Tilt First) oraz okien bez widocznych zawiasów (z Roto NT Designo). Konkurs potrwa od 1 czerwca do 31 grudnia 2009 roku, a rozstrzygnięcie nastąpi w styczniu 2010 roku.

Motywy i kulisy przedsięwzięcia wyjaśnia dyrektor projektu, Grzegorz Ewertowski: „Chcemy poprzez ten konkurs, oprócz oczywiście zwiększenia sprzedaży rozwiązań Roto TiltFirst oraz NT Designo, uruchomić w sprzedawcach pragnienie rywalizacji w dziedzinie kompetencji zawodowych. By zwiększyć szanse zdobycia nagrody, kreujemy potrzebę zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu sprzedaży okien dopasowanych do funkcji pomieszczeń i oferujemy udział w bezpłatnym szkoleniu.”

Ale w konkursach walczy się przede wszystkim o nagrody. Tym razem premiowanych będzie 5 zwycięskich miejsc, a nagrodami są laptopy i kamery cyfrowe. Zdaniem Grzegorza Ewertowskiego „Chcielibyśmy przekonać potencjalnych uczestników, że poprzez rozwój kompetencji zawodowych będą mieć realny wpływ na to, co kupi klient, a tym samym na to, czy zostaną zwycięzcami konkursu.”

Kontakt
Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa
tel.: (022) 567 09 00 (do 04)
fax: (022) 567 09 09
info.pl@roto-frank.com

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Roto Frank

Polecamy Ci również

Zobacz także