Aktywny serwis Masonite

Masonite w polskim Internecie to konsekwentne gromadzenie wirtualnych narzędzi do lepszego poznania drzwi wewnętrznych produkowanych z płyt tłoczonych.

drzwi z płyt tłoczonychPolskojęzyczny serwis firmy Masonite istnieje już od ponad 3 lat. Do dyspozycji internautów została niedawno przekazana jego wyodrębniona, interaktywna część.

Podserwis iactive.masonite.pl to zestaw wirtualnych narzędzi, który ułatwi wybór modelu drzwi, odszukanie najbliższego punktu sprzedaży, wymianę opinii o montażu i zastosowaniu konkretnego modelu . Jej celem jest uświadomienie niezdecydowanym, że czasem nie trzeba wielkich przedsięwzięć, by mieszkanie stało się milsze dla oka.

Bardzo duże znaczenie dla estetyki każdego wnętrza ma jakość i wygląd drzwi łączących pomieszczenia. Jak duże, można przekonać się na zdjęciach pokazujących skrzydła drzwiowe z przed i po wymianie.

Moduł "Transformacje" podzielony został na dwie sekcje "Nasze Transformacje" i "Trasformacje Nadesłane". W tych ostatnich, można zaprezentować własny gust i wybór nadsyłając do Masonite poprzez specjalny formularz, fotografie zamontowanych, nowych drzwi wykonanych z płyty tłoczonej Masonite.

Internet daje możliwość szybkiej oceny i wyboru. O wiele łatwiej podjąć decyzję zakupu i wymiany drzwi wewnętrznych oglądając jak zrobili to inni lub testując wirtualnie rozwiązania zaproponowane przez architektów wnętrz.

 

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Masonite

Polecamy Ci również

Zobacz także