Akademia Knauf - seminaria i szkolenia 2005

Firma Knauf – producent systemów suchej zabudowy oraz tynków i mieszanek tynkarskich na bazie gipsu - od lat prowadzi szeroko zakrojony program szkoleń, obejmujący tematykę realizacji rozwiązań systemowych z wykorzystaniem produktów firmy Knauf.

Szkolenia skierowane są do:

  • firm handlowych,
  • pracowników firm wykonawczych,
  • nadzoru technicznego firm wykonawczych, nadzoru budowlanego, projektantów w zakresie, ogniochronności budowli, akustyki budowlanej, konstrukcji specjalnych.

Knauf oferuje połączenie zajęć teoretycznych z możliwością wypróbowania zdobytych informacji w praktyce pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Szkolenia odbywają się w ośrodkach szkoleniowych w Kleszczowie k/Bełchatowa oraz przy fabryce w Jaworznie, w okresie od połowy lutego do połowy kwietnia. Szczegółowe terminy ustalane są na bieżąco.

Udział w każdym szkoleniu dokumentowany jest wpisem do "Książeczki szkoleń Knauf". Książeczka wygląda jak paszport. Posiada numer, miejsce na zdjęcie, adres zamieszkania oraz adnotacje na potwierdzenie uczestnictwa w określonym szkoleniu. "Książeczkę szkoleń Knauf" cenią inwestorzy, generalni wykonawcy i architekci.

Osoby zainteresowane  udziałem w szkoleniu mogą się zgłosić, przesyłając do firmy Knauf formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej www.knauf.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu (22) 572 51 51.

program szkoleń

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Redakcja

Źródło: Knauf

Polecamy Ci również

Zobacz także