Akademia Budownictwa – nowoczesna szkoła budowania

Firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku we współpracy z Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa rozpoczęła realizację projektu szkoleniowego "Akademia Budownictwa", skierowanego do firm wykonawczych i handlowych branży budowlanej.

Akademia BudownictwaZałożeniem projektu jest zwiększanie konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez podnoszenie kwalifikacji kadry zawodowej. Projekt powstał w oparciu o analizę wyników szeregu badań prowadzonych wśród inwestorów, producentów materiałów budowlanych oraz wykonawców.

Jest odpowiedzią na potrzeby rynku budowlanego w Polsce, takie jak brak wykwalifikowanej kadry wykonawczej przy jednocześnie rosnącym popycie na wysoką jakość usług.

Wciąż rosnąca na rynku budowlanym konkurencja, postęp dokonujący się w systemach budowlanych wymagają wysokich nakładów finansowych na doszkalanie pracowników. Niestety pracodawcy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw często tych funduszy nie posiadają, przez co tracą możliwość uzyskania atrakcyjnej pozycji rynkowej i aktywnej konkurencji z dużymi firmami. Dlatego właśnie projekt szkoleniowy Akademia Budownictwa w 80 % współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. Oferowane w ramach projektu szkolenia składają się z 2 głównych modułów: Szkolenia zawodowe oraz szkolenia handlowe związane z obsługą klienta.

Tematy szkoleń:

 • systemy izolacji dachów i ścian działowych z elementami obsługi handlowej  - 3 dni,
 • systemy docieplenia budynków z elementami obsługi handlowej 3 dni,
 • montaż systemów stolarki otworowej z elementami obsługi handlowej 3 dni,
 • systemy montażu podłóg i posadzek z elementami obsługi handlowej 3 dni,
 • montaż systemów glazury z elementami obsługi handlowej 3 dni.

Terminy szkoleń:

Styczeń 2007

 • Systemy izolacji dachów -04-06; 29-31
 • Systemy dociepleń budynków - 08-10
 • Montaż systemów stolarki otworowej -08-10; 22-24; 29-31
 • Systemy montażu podłóg i posadzek -11-13; 25-27
 • Montaż systemów glazury -04-06; 11-13

Luty 2007

 • Systemy izolacji dachów -01-03
 • Systemy dociepleń budynków -12-14; 19-21
 • Montaż systemów stolarki otworowej -12-14; 22-24
 • Systemy montażu podłóg i posadzek - 01-03; 15-17; 19-21
 • Montaż systemów glazury -15-17; 22-24

Uczestnikami szkoleń mogą być: pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w branży budowlanej.

Uczestnikom szkoleń zapewnia się: profesjonalnie przygotowane miejsce (Centrum Szkoleniowo – Hotelowe "ATLAS"), doświadczoną kadrę trenerską a także bezpłatny komplet podręczników i materiałów szkoleniowych, zwrot kosztów podróży, zakwaterowanie i wyżywienie oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach. Ponadto czołowi producenci materiałów budowlanych współpracujący w realizacji szkoleń udzielają własnych certyfikatów dla akredytowanych wykonawców/handlowców, uczestniczących w szkoleniach.

Koszty:
Koszty szkolenia są w 80% pokrywane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Pozostałe 20% stanowi wkład własny, który częściowo jest wnoszony w gotówce.
170 zł – częściowo w postaci udokumentowanego wynagrodzenia dla uczestnika szkoleń liczonego jak za czas urlopu.

Wszystkich przedsiębiorców działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, chcących rozwijać potencjał swych pracowników i zwiększyć konkurencyjność swych firm organizator zaprasza do uczestnictwa w projekcie Akademia Budownictwa. Szczegóły dotyczące terminów szkoleń oraz warunków uczestnictwa znajdują się na stronie www.akademiabudownictwa.org

Kontakt:
Centrum Rekrutacji – Akademia Budownictwa:
ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o. o.
ul. Grunwaldzka 5; 99-300 Kutno
tel. 024 355 77 45/46
fax 024 355 77 55
email: rekrutacja@akademiabudownictwa.org
www.akademiabudownictwa.org

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ewa Kulesza

Źródło: ASM Centrum Badań i Analiz Rynku

Polecamy Ci również

Zobacz także